Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
