Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas
