Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Link text
nl: Linktekst
