Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Fields
sv: Fält

en: Link text
sv: Länktext
