Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Fields
tr: Alanlar

en: Link text
tr: Bağlantı metni
