Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Fields
uk: Поля

en: Link text
uk: Текст посилання
