Read More Extra Field (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Fields
vi: Các trường

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết
