Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ
