Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Link text
cs: Text odkazu
