Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Fields
de: Felder

en: Link text
de: Link-Text

en: Read more link
de: Weiterlesen-Link

en: Link CSS class
de: Link CSS Klasse

en: Entity : @type--@bundle
de: Entität : @type--@bundle
