Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Fields
fi: Kentät

en: Link text
fi: Linkin teksti
