Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
