Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Fields
it: Campi

en: Link text
it: Testo del collegamento
