Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Fields
jv: Field

en: Link text
jv: Teks pranala
