Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Fields
pt: Campos

en: Link text
pt: Texto da ligação
