Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Fields
ar: الحقول

en: Link text
ar: نص الرابط
