Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Fields
az: Sahələr

en: Link text
az: Link mətni
