Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Fields
gl: Campos

en: Link text
gl: Texto do enlace
