Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Fields
he: שדות

en: Link text
he: כותרת הקישור
