Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Fields
hr: Polja

en: Link text
hr: Tekst poveznice
