Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Link text
lv: Saites teksts
