Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Fields
oc: Camps

en: Link text
oc: Tèxte del ligam
