Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Fields
pl: Pola

en: Link text
pl: Treść odnośnika
