Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Fields
ru: Поля

en: Link text
ru: Текст ссылки
