Read More Extra Field (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Link text
sk: Text odkazu
