Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Default (no target attribute)
bo: སྔར་ཡོད༼targetདམིགས་ཡུལ་གྱི་མཚན་ཉིད་མེད་པ།༽

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
bo: <span class="element-invisible">@title་སྐོར་</span>དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ།
