Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: default
cs: výchozí

en: Help
cs: Nápověda

en: Default (no target attribute)
cs: Výchozí (prázdný atribut target)

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Query
cs: Dotaz

en: About
cs: Popis

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
cs: Číst dál<span class="element-invisible"> @title</span>
