Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: default
hi: तयशुदा

en: Help
hi: मदद

en: URL
hi: यूआरएल

en: About
hi: के बारे में

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
hi: और अधिक पढ़ें<span class="element-invisible"> @title</span>
