Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: default
hu: alapértelmezés

en: Help
hu: Súgó

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: URL
hu: Webcím

en: Default (no target attribute)
hu: Alapértelmezés (nincs cél tulajdonság)

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Query
hu: Lekérdezés

en: About
hu: Leírás

en: Fragment
hu: Részlet

en: Custom settings
hu: Egyéni beállítások

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
hu: További információ<span class="element-invisible"> @title tartalommal kapcsolatosan</span>
