Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: default
jv: gawan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
jv: Waca lanjutané <span class="element-invisible"> ngenani @title</span>
