Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Help
km: ជំនួយ

en: About
km: អំពី

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
km: អាន​បន្ថែម<span class="element-invisible"> អំពី @title</span>
