Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Help
my: အကူအညီ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: About
my: အကြောင်း

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
my: <span class="element-invisible"> ဆက်ဖတ်ရန် @title</span>
