Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: default
oc: defaut

en: Help
oc: Ajuda

en: Default (no target attribute)
oc: Per Defaut (pas cap d'atribut de cibla)

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Query
oc: Requèsta

en: About
oc: A prepaus

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
oc: Legissètz-ne mai<span class="element-invisible"> sus @title</span>
