Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: default
ro: implicit

en: Help
ro: Ajutor

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: Default (no target attribute)
ro: Implicit (fără atribut de țintă)

en: Query
ro: Interogare

en: About
ro: Despre

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ro: Citește mai mult <span class="element-invisible"> despre @title</span>
