Read More Control (7.x-1.1-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: default
sv: förvald

en: Help
sv: Hjälp

en: Default (no target attribute)
sv: Förvalt (inget målattribut)

en: Link text
sv: Länktext

en: Query
sv: Databasfråga

en: About
sv: Om

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
sv: Läs mer<span class="element-invisible"> om @title</span>
