Read More Control (7.x-1.1-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: default
ar: المبدئي

en: Help
ar: المساعدة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Query
ar: استفسار

en: About
ar: حول

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ar: قراءة المزيد<span class="element-invisible">حول @title</span>
