Read More Control (7.x-1.1-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: default
fi: oletus

en: Help
fi: Ohje

en: Default (no target attribute)
fi: Oletus (kohdetta ei määritetty)

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Query
fi: Kysely

en: About
fi: Tietoja

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
fi: Lue lisää<span class="element-invisible"> about @title</span>
