Read More Control (7.x-1.1-rc2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: default
he: ברירת מחדל

en: Help
he: עזרה

en: URL
he: כתובת URL

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Query
he: שאילתה

en: About
he: אודות

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
he: קרא עוד<span class="element-invisible"> אודות @title</span>
