Read More Control (7.x-1.1-rc2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: default
lv: noklusējums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Query
lv: Vaicājums

en: About
lv: Par

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
lv: Lasīt vairāk<span class="element-invisible"> par @title</span>
