Read More Control (7.x-1.1-rc2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: default
tr: öntanımlı

en: Help
tr: Yardım

en: Link target
tr: Bağlantı hedefi

en: Default (no target attribute)
tr: Varsayılan (hedef özellik yok)

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Query
tr: Sorgu

en: About
tr: Hakkında

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
tr: <span class="element-invisible">@title hakkında </span>devamını oku
