Read More Control (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
af: Lees meer <span class="element-invisible"> oor @title </span>
