Read More Control (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል
