Read More Control (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Default (no target attribute)
ca: Predeterminat (cap atribut de destinació)

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Query
ca: Consulta

en: About
ca: Detalls

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ca: Llegeix més<span class="element-invisible"> sobre @title</span>
