Read More Control (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: disabled
et: keelatud

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Query
et: Päring

en: About
et: Programmist

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
et: Loe lähemalt <span class="element-invisible">@title kohta</span>
