Read More Control (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: About
kn: ಕುರಿತು
