Read More Control (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel-attribuut)

en: Link text
nl: Linktekst

en: About
nl: Over

en: display
nl: weergave

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
nl: Lees verder<span class="element-invisible"> over @title</span>

en: entity
nl: entiteit
