Read More Control (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Query
ps: پوښتنه

en: About
ps: په اړه
