Read More Control (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: disabled
pt: inativo

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Por defeito

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Query
pt: Consulta

en: About
pt: Sobre

en: Custom settings
pt: Configurações personalizadas

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
pt: Ler mais<span class="element-invisible"> acerca de @title</span>

en: entity
pt: entidade
