Read More Control (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: disabled
ru: отключено

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Default (no target attribute)
ru: По умолчанию (без атрибута 'target')

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Link placement
ru: Размещение ссылки

en: Query
ru: Запрос

en: Add a link
ru: Добавить ссылку

en: About
ru: Информация

en: Rel attribute
ru: Атрибут Rel

en: Fragment
ru: Фрагмент

en: Custom settings
ru: Пользовательские настройки

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ru: Подробнее<span class="element-invisible"> о @title</span>

en: Additional classes
ru: Дополнительные классы

en: entity
ru: сущность
