Read More Control (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: About
ta: பற்றி
